• Namai
  • Svetainės medis
  • Kontaktai

logo

fixus_656
fixus_642
img_9866
img_9731
img_9729
img_9724
irisai
img_8822
img_8821
untitled-1
3
1

Rudenėlio šventė

IMG 2601Štai ir praūžė, pralėkė Rudenėlio šventė mūsų mokykloje...

Per laukus ir miškus atkeliavo Dėdė Rudenėlis. Vaikai, pasipuošę rudeninėmis karūnomis, karoliais iš kaštonų ar gilių, rudeniniais lapais išpuoštais apsiaustais, vaisių, daržovių krepšeliais nešini rinkosi mūsų Mokyklos kiemelyje. Dėdė Rudenėlis atkeliavo ne vienas - su visu pulku pagalbininkų „musmiriukų“ ir linksmąja Bobute.

Visi kartu šoko, dainavo, deklamavo eilėraštukus, dalijosi žiniomis ir pastebėjimais apie rudens derlių, darbus, pramogas rudenį. Mokyklos kiemelyje šiais metais užaugo didelės „ropės“, kurias reikėjo „išrauti“. Tai buvo visiems linksma pramoga! O išrovus „ropes“ visi buvo apdovanoti - gavo po neregėtą maišelį rudeninių gėrybių. Visiems buvo smagu pabūti kartu, pasidžiaugti vaikų ir tėvelių kūryba, apžiūrėti rudens gėrybių, tapusių pasakų personažais, rudeninėmis puokštėmis bei suvenyrais, parodą.

Dėkojame tėveliams ir vaikučiams už jų kūrybinius darbelius, kurie papuošė mūsų Mokyklos aplinką.

"Musmiriukų" grupės auklėtojos Jūratė Kucinienė, Vilma Milkuvienė