logo
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Dovanos Jurbarko miestui

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos ugdytiniai sveikina savo  miestą Jurbarką ir jo gyventojus su krašto švente. Kiekviena šventė – tai geros emocijos, gėlės, dovanos. Siunčiame gėles ir dovanas – piešinius ir gėles iš antrinių žaliavų. Mūsų ugdytiniai mylintys gamtą ir ją tausojantys. Su švente!

Papasakota legenda apie mūsų miestą Jurbarką:

 „Kartą gyveno du broliai milžinai: Jurgis ir Barkus. Jurgis gyveno dešinėje Nemuno, Barkus- kairėje Nemuno pusėje…”. Atgiję legendos personažai Jurgis ir Barkus vedė smalsius vaikučius per Nemuno tiltą ant Bišpilio piliakalnio – milžinkapio. „Apie milžinkapį pradėjo augti miestas, kuris nuo abiejų brolių gavo Jurbarko vardą”.  Vaikai  panaudodami gamtines medžiagas ir antrines žaliavas piešė savo mylimą miestą Jurbarką ir kūrė knygelę. Daug patirtų įspūdžių vaikai parsinešė į savo namus.

Kartu su vaikais aptarėme meilę savo miestui bei mus supančiai gamtai. Išrinkome po ženklą, kuris atspindėtų meilę, mūsų gimtą miestą bei gamtą. Vaikai naudodami gamtines medžiagas, kurias rado mokyklos kiemelyje, nuspalvino išrinktus simbolius.