Gerbiami Tėveliai,
Informuojame, kad gegužės 21 d., Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykloje sėkmingai įvyko planinės evakuacijos pratybos. Mokyklos mokiniai, ugdytiniai ir darbuotojai saugiai evakavosi į laikiną prieglobsčio vietą – Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos rūsį.Pratybos vyko sklandžiai, laikantis nustatytų saugumo procedūrų. Po evakuacijos pratybų, ugdymo procesas buvo tęsiamas įprasta tvarka.Dėkojame už supratingumą.Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos administracija


