Gerbiami Tėveliai

Gerbiami Tėveliai,

Informuojame, kad gegužės 21 d., Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykloje sėkmingai įvyko planinės evakuacijos pratybos. Mokyklos mokiniai, ugdytiniai ir darbuotojai saugiai evakavosi į laikiną prieglobsčio vietą – Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos rūsį.
Pratybos vyko sklandžiai, laikantis nustatytų saugumo procedūrų. Po evakuacijos pratybų, ugdymo procesas buvo tęsiamas įprasta tvarka.
Dėkojame už supratingumą.
Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos administracija