Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykloje nuaidėjo džiugios ir šiek tiek jaudinančios priešmokyklinių grupių „Varpeliai“, „Giliukai“ ir „Pelėdžiukai“ vaikų išleistuvės. Šventės metu netrūko šypsenų, dainų, šokių, gražių žodžių ir padėkų.
Per metus vaikai augo, mokėsi, tyrinėjo, draugavo ir sukaupė daug gražių patirčių. Išleistuvių šventė tapo prasminga proga prisiminti kartu praleistą laiką, pasidžiaugti pasiekimais bei atsisveikinti su vaikyste darželyje.
Linkime būsimiems pirmokams drąsiai žengti į mokyklą, išsaugoti smalsumą, kūrybiškumą ir tikėjimą savo jėgomis. Tegul naujas gyvenimo etapas būna kupinas atradimų, sėkmės ir gražių draugysčių!


