„Kelionė į pažinimą, draugystę ir sėkmę“

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos specialiosios lavinamosios klasės mokiniai dalyvauja projekte „Kelionė į pažinimą, draugystę ir sėkmę“, organizuojamame pagal Jurbarko rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir kitų juridinių asmenų projektų finansavimo iš savivaldybės biudžeto užimtumo, socializacijos ir prevencijos.
Socializacija per meną – „Savęs pažinimas per spalvas ir pojūčius, formą“.
Šio kūrybinio proceso metu mokiniai gilinosi į savo vidinį pasaulį, jausmus ir išgyvenimus. Pasitelkdami audinius, įvairias tekstūras, spalvų derinius ir formas, jie kūrė unikalius paveikslus, atspindinčius jų savijautą, emocijas ir individualią pasaulėžiūrą.
Paroda pavadinta „Lopinėlių pasakojimai“, nes lopinėliai – tai ne tik medžiagos fragmentai, bet ir mažos gyvenimo dalelės, susiūtos į bendrą paveikslą. Šis kūrybinis projektas padėjo mokiniams ne tik lavinti vaizduotę ir kūrybiškumą, bet ir stiprinti pasitikėjimą savimi, bendrauti su bendraamžiais, išreikšti save neverbaline kalba.
Paroda eksponuojama Jurbarko Švietimo, kultūros ir sporto skyriuje.