logo
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

KVIETIMAS

NACIONALINIS MIŠKASODIS „KAD GIRIA ŽALIUOTŲ“

Šiemet, Lietuvos dainų šventei, minint savo šimtmetį, Valstybinių miškų urėdija ir Lietuvos nacionalinis kultūros centras organizuoja Nacionalinį miškasodį „Kad giria žaliuotų“.
Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“ vyks balandžio 20 d. (šeštadienį) 10 val. visoje Lietuvoje. Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos bendruomenė prisijungia prie šios prasmingos iniciatyvos, tad kviečiame tėvelius, vaikus, darbuotojus prisidėti prie miško sodinimo. Dalyviams reikės atsivežti tik pirštines.
Vietovės adresas: Smalininkų girininkijos teritorija;
Koordinatės: 55.0729607812825,22.611849000000035 (WGS);
Kontaktiniai asmenys: Kęstutis Kriaučiūnas, +37064624849
Papildoma informacija: Privažiavimas žvyruotu keliu.
 
Nacionalinis miškasodis yra kasmet Valstybinių miškų urėdijos organizuojama šventė, kurios metu įvairaus amžiaus, profesijų žmonės susitelkia vienam tikslui – kartu sodinti mišką. Šiais metais prie Nacionalinio miškasodžio prisijungia Lietuvos dainų šventė, kuri jau 100 metų telkia įvairių kartų Lietuvos žmones ir skatina didžiuotis mūsų šalies kultūra, skleisti ją pasauliui ir ateities kartoms.
Nacionalinio miškasodžio „Kad giria žaliuotų“ tikslas – pasodinti medžių 100-e Lietuvos girių. Taip ne tik įprasminsime šių metų Dainų šventės temą „Kad giria žaliuotų“, bet ir auginsime Lietuvos miškus. Dar kartą parodysime pasauliui, kad Lietuva yra šalis, kurią vienija meilė miškui ir dainai.

Naujausi įrašai