Rajoninė ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų ir mokinių poezijos ir dainų šventė „Laisvės šaukliai“ skiriama Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, rezistencinės kovos už laisvę kovotojams, mūsų rajono šauliams pagerbti. Renginį organizavo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko skyriaus taryba. Partneriai – Jurbarko rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Jurbarko rajono viešoji biblioteka.
Šioje šventėje sudalyvavome ir mes, Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos 1 grupės vaikučiai. Atlikome dvi daineles: A. Neuronienės ir E. Šuklinskienės „Mūsų namai“ bei I. Rastauskienės ir Z. Sadauskaitės „Prakiuro lietutis“. Atidžiai klausėmės kitų dalyvių atliekamų dainų, garsiai plojome ir džiaugėmės gera nuotaika bei buvimu kartu. Gražiais kūriniais nudžiugino Linos Lukošienės vadovaujamas ansamblis „Šebukai“ ir solistės, Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos mergaičių ansamblis, Viešvilės mergaičių ansamblis „VIVO“. Grįžome gerai nusiteikę ir apdovanoti padėkos raštais bei saldžiomis dovanėlėmis.


