Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykloje lankėsi „Mažieji išradėjai“ – inovatyvių, įtraukiančių ir labai smagių mokslinių užsiėmimų organizatoriai. Vaikai turėjo galimybę pasinerti į tikrą eksperimentų pasaulį, kuriame netrūko spalvų, dūmų, burbuliuojančių skysčių ir netikėtų atradimų.
Mažieji smalsuoliai stebėjo įdomius cheminius bandymus, patys atliko eksperimentus, maišė spalvotus skysčius bei gaminosi burbuliuojantį gėrimą.
Dėkojame „Mažiesiems išradėjams“ už įdomią, kūrybišką ir vaikų smalsumą skatinančią edukaciją!


