logo
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

„Šokių šventė 2024”

Jurbarko „Ąžuoliuko” mokyklos „Varpelių” grupės vaikai dalyvavo respublikinėje šokių šventėje „Šokių šventė 2024”, kuri vyko Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje.
Atėję į mokyklos kiemą vaikai pirmiausia pamatė didžiuliame stadione žaidžiančius futbolą ir sportuojančius mokinius. Netrukus ir mūsų grupės vaikai, būsimi pirmokėliai, galės smagiai žaisti ir sportuoti šios Naujamiesčio progimnazijos stadione. Pasmalsavę ir pasižiūrėję, kaip sportuoja mokiniai nukeliavome į mokyklos vidų. Mokykloje vaikams viskas buvo įdomu, išplėstomis akytėmis stebėjo, kaip koridoriais vaikštinėja mokiniai, o persirengdami paskirtoje klasėje apžiūrėjo suolus, lentą, visą klasę, kurioje galėjo pasigrožėti didžiuliame akvariume plaukiojančiomis jau ne žuvytėmis, o didelėmis žuvimis, išbandyti stalo futbolo žaidimą, padėlioti raideles ant šviesos stalo.
Salėje pamatę tokią gausybę šventės dalyvių, vaikai truputį sutriko, bet kai atėjo laikas pasirodyti – susikaupė ir puikiai sušoko šokį „Rudenėli, eikš pas mus”. Neatsitiktinai pasirinkome šį šokį, nes vaikai iš tikrųjų labai laukia rudens, kai galės keliauti į pirmą klasę.
Puiki šventė. Vaikai buvo apdovanoti saldžiu prizu ir su gera nuotaika, linksmi ir laimingi, pilni smagių įspūdžių grįžo į mokyklą.