Gegužės 3 d. Jurbarko „Ąžuoliuko” mokykloje, „Viščiukų” grupėje vyko atvira rajoninė STEAM veikla „Tu, mamyte, man gražiausia”. Vaikai gamino dovanas savo mamytėms, darė šukuosenas, panaudojant gamtines medžiagas, džiaugėsi komandiniu darbu.
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas.
Ar norite gauti mūsų mokyklos naujienas?
Sužinokite pirmieji apie renginius, veiklas ir svarbią informaciją.