Jurbaro „Ąžuoliuko” ugdytiniai šlapkričio 16 d. dalyvavo vaikiškos dainos festivalyje „Dainuokim, dainuokim, dainuokim…” , kuris vyko Gelgaudiškio kultūros centre.

Jurbaro „Ąžuoliuko” ugdytiniai šlapkričio 16 d. dalyvavo vaikiškos dainos festivalyje „Dainuokim, dainuokim, dainuokim…” , kuris vyko Gelgaudiškio kultūros centre.



Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas.
Ar norite gauti mūsų mokyklos naujienas?
Sužinokite pirmieji apie renginius, veiklas ir svarbią informaciją.