logo
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Žemė, kaip saulė, ji – vienintelė!

Kovo 20-oji dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šią dieną ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.
Mūsų mokykloje, kovo 21 dieną, paminėjome ir organizavome smagią Žemės dienos šventę. Mums labai pasisekė, net ir saulutė išlindo iš po debesėlių pasižiūrėti, o kas gi čia „Ąžuoliuko” mokykloje vyksta? Žemės dienos šventė, kaip Žemės gimtadienis, tad labai linksmai, nuotaikingai dovanojome gražiausius piešinius-plakatus Žemei, išsakėme nuoširdžiausius palinkėjimus, dainavome, šokome, žaidėme, sekėme pasaką, kartu apkeliaudami visą didžiulį mūsų žemės rutulį…
Prisiminėme, koks svarbus ir naudingas yra atliekų rūšiavimas. Vaikai šventės metu ne tik žaidė ir dainavo, pasakų klausėsi ir keliavo, bet noriai atliko labai reikšmingą ir didelį darbą. Pastebėję kad kieme atsirado neišrūšiuotų „atliekų maišų kalnas”, ėmė ir visus maišus su neišrūšiuotomis atliekomis išrūšiavo bei sudėjo į tinkamus atliekų konteinerius, kad Žemelė būtų švaresnė, o gamta gaivesnė ir žaliasnė.
Išrūšiavę atliekas, kiekvienos grupės vaikai gavo dovanų – pavasaro gamtos stebėjimo lapus, kurie visus tris pavasario mėnesius padės ieškoti, rasti ir pažinti pavasario požymius.
Štai taip smagiai ir šauniai šventėme Žemės gimtadienį, gražiai pasveikinome Žemę, kurioje mes gyvename, nes mūsų Žemė, kaip saulė, ji -vienintelė!